Kenmerken

Conditie
Gelezen
Jaar (oorspr.)
2007
Auteur
E. Lockhart

Beschrijving

De wonderbaarlijke dag dat ik alles kon horen en zien in de jongenskleedkamer
Auteur: E. Lockhart – Uitgever De Fontein - Nederlands - Paperback - 9789026131455 - AVI E7 - Druk: 1 - februari 2007 - 157 pagina's.

Een onthullend meidenboek!
Sarah zit op de Middelbare School voor de Kunsten, waar iedereen zichzelf ontzettend bijzonder vindt en zich zo apart mogelijk kleedt om op te vallen. Sarah draagt het liefst gewoon een spijkerbroek en een T-shirt. Ze denkt dat de kunstzinnige Titus, op wie ze in stilte verliefd is, haar niet ziet staan. Maar wat weet ze eigenlijk van jongens?
Op een dag wenst ze dat ze een spion in de jongenskleedkamer is om erachter te komen wat hen nu echt bezighoudt. Waar praten ze over met elkaar? Wat gaat er schuil onder hun stoere buitenkant? Sarahs leven krijgt een wonderbaarlijke wending wanneer haar wens in vervulling gaat en ze echt alles kan horen en zien in de jongenskleedkamer!
E. Lockhart wist op haar achtste al dat ze schrijfster wilde worden. Eerder verschenen van haar de succesvolle jeugdromans 15 jongens, 4 kikkers & ik en Het jongensboek. Dit boek is 2ehands.
Prijs is excl. online frankering T&T €4,25in Ned., ophalen in A'dam altijd OK. Als ik uw emailadres doorgeef, krijgt u zelf mail van PostNl met alle T&T gegevens. Wilt u dat niet, dan stuur ik u zelf een foto van verzendbewijs
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
7x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 okt '25
Advertentienummer: m2321056522