Kenmerken

Conditie
Gelezen
Type
Fictie
Jaar (oorspr.)
1960
Auteur
Chr. Van Abkoude

Beschrijving

TE KOOP AANGEBODEN deze 6 jaren 60 Kluitman Jeugdserie pockets over de avonturen van Pietje Bell:


  • Pietje Bell
  • De vlegeljaren van Pietje Bell
  • De zonen van Pietje Bell
  • Pietje Bell gaat vliegen
  • Pietje Bell in Amerika
  • Nieuwe avonturen van Pietje Bell


Samenvatting
Wie is er niet met de kinderboeken van Kluitman opgegroeid'
Al 150 jaar lang worden er mooie, spannende, grappige en memorabele boeken gemaakt. Sommige boeken blijken zo mooi en tijdloos te zijn dat ze vandaag de dag, soms al meer dan honderd jaar na verschijning, nog steeds populair zijn bij jong en oud. Voorbeelden van echte Kluitman Klassiekers zijn Dik Trom (1891), Pietje Bell (1914) en Kruimeltje (1923): stuk voor stuk boeken die in de afgelopen eeuw heel wat teweeg hebben gebracht.

De allereerste druk van Pietje Bell. verscheen in 1914 en sindsdien hebben ontzettend veel kinderen en volwassenen genoten van zijn avonturen. Onderwijzer Chris van Abkoude merkte op dat zijn Leerlingen de boeken van toen, meestal over brave jongens en meisjes, niet Leuk vonden. Zo ontstonden de avonturen over de ondeugende Pietje Bell, die het altijd goed bedoelt maar ondertussen heel wat kattenkwaad uithaalt!
De vader van Pietje hoort regelmatig dat zijn zoon een wildebras is en nog wel zal eindigen 'als een groot misdadiger'! Maar hij Lacht alleen maar om de streken van zijn zoontje, Het enige wat hij dan zegt, is:
`Zo'n jongen toch! 't Is een reuzetype!


Verzendkosten koper; ook op te halen in Castricum .

OP ELK SERIEUS BOD ZAL WORDEN GEREAGEERD !!!!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Castricum
3x bekeken
0x bewaard
Sinds 14 okt '25
Advertentienummer: m2322172462