Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Fictie
Auteur
Maria van Eeden

Beschrijving

Mees wil niet mee op vakantie dit jaar. Ze moeten deze keer maar zonder hem naar Frankrijk. Hij blijft wel hier, in zijn eentje. Dat kan hij best. Indianen doen dat soms ook. Als zij ergens over moeten nadenken, trekken ze zich een tijdje terug. Alleen. Dat is de beste manier. Mees zou zelf wel een indiaan willen zijn. Er zijn heel veel dingen waar hij over moet nadenken.
Vooral over Jona natuurlijk. Wie was Jona eigenlijk? Mees herinnert zich niets meer van hem. En er is helemaal niemand aan wie hij iets kan vragen. Niemand praat ooit over Jona. De dag voordat hij op reis moet, vindt Mees een gewonde duif. Nu weet hij het zeker. Met de duif loopt hij weg van huis. Zijn indianenspullen neemt hij mee en hij verbergt zich in zijn hut in het bos. Hij-die-eindelijk-durft.

Hardcover in prima staat, als nieuw
Het boek kan door de brievenbus, verzendkosten zijn 4,20 euro.
Dan kan er nog een vergelijkbaar boek bij.

Maar via een DHL afhaalpunt kost 5,45 euro, en dat geldt dan voor een pakket tot 10 kg! (thuisbezorgen 6,45 euro)

Kijk dus ook eens bij mijn andere advertenties voor nog veel meer kinderboeken.
Of neem een kijkje bij mijn andere accounts voor fictie en non-fictie voor volwassen, en boeken in andere talen (engels, spaans, etc)
Zoek op koopjeskoffer en je komt vanalles tegen. Ook veel UITVERKOOP boeken!
En kun je het niet vinden vraag er dan gerust naar.

de Koopjeskoffer
bezoekadres: van Hogendorpplein 36
Alleen op afspraak
Overige advertenties van de Koopjeskoffer -kinderboeken
Meer van de Koopjeskoffer -kinderboeken
Bekijk alle
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Goirle
2x bekeken
0x bewaard
Sinds 26 okt '25
Advertentienummer: m2326870725