John Boyne - Mijn broer heet Jessica

Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 4,20
20sinds 1 jun. '25, 12:55
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
TypeFictie
AuteurJohn Boyne

Beschrijving

Een prachtig verhaal over liefde, twijfel en de moed om jezelf te durven zijn

Broers Sam en Jason zijn altijd onafscheidelijk geweest. Tot Jason op een dag opbiecht dat hij zich al zijn hele leven een meisje voelt. Het is voor Sam en hun ouders een grote schok. Moeder is staatssecretaris met het doel premier te worden en een transseksueel kind is slechte publiciteit. Na een tijdje wordt de situatie voor Jason zo onleefbaar dat hij bij zijn tante gaat wonen, waar hij zichzelf kan zijn.

Kan de familie uiteindelijk toch begrip opbrengen voor Jasons gevoelens? En hoe lang houdt Jason het vol zonder de acceptatie van de mensen van wie hij het meest houdt?

In dit hartverscheurende verhaal weet John Boyne transseksualiteit met zorg te belichten en te normaliseren, zonder ook maar ergens belerend te worden. Een prachtig verhaal over liefde, twijfel, en de moed om jezelf te durven zijn.

Hardcover in prima staat, als nieuw
Het boek kan door de brievenbus, verzendkosten zijn 4,20 euro.
En dan kan er nog een vergelijkbaar boek bij.

Maar als pakketje naar een DHL afhaalpunt kost 5,45 euro, en dat geldt dan voor een pakket tot 10 kg! (thuisbezorgd 6,45 euro)

Kijk dus ook eens bij mijn andere advertenties voor nog veel meer kinderboeken.
Of neem een kijkje bij mijn andere accounts voor fictie en non-fictie voor volwassen, en boeken in andere talen (engels, spaans, etc)
Zoek op koopjeskoffer en je komt vanalles tegen. Ook veel UITVERKOOP boeken!
En kun je het niet vinden vraag er dan gerust naar.

de Koopjeskoffer
bezoekadres: van Hogendorpplein 36
Alleen op afspraak
Advertentienummer: m2274371172
Overige advertenties van de Koopjeskoffer -kinderboeken
Meer van de Koopjeskoffer -kinderboeken
Bekijk alle