THE ALCHEMY GEURSTOKKEN RITUALS NIEUW IN VERPAKKINGGereserveerd
Francine Oomen - Hoe overleef ik mijn ouders? (en zij mij!)
120sinds 25 jul. '25, 15:11
€ 3,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via DHL voor € 3,95
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2015
AuteurFrancine Oomen
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 160
Net wanneer Rosa gewend is op haar nieuwe school gebeuren er weer heel onverwachte dingen. Schokkende dingen zelfs. Hoe kan het ook anders? Nooit een saai moment met Rosa van Dijk.
Met haar moeder gaat het goed, ook al overdrijft ze wel een beetje. Neuz is terug in haar leven, compleet met webcam, zoendiploma en graffiti. Maar met haar vader heeft Rosa nog steeds problemen. En kan ze die op tijd oplossen?
Dit boek gaat over weggaan en thuiskomen, over hoe het voelt als je (bijna) zestien bent. Over grenzen zoeken en verleggen, over problemen met je ouders, en het oplossen ervan. Maar ook over liefde en vriendschap, over jezelf & de ander leren kennen. Voor iedereen die wel eens ruzie heeft met zijn/haar vader en/of moeder, en het ook weer goed wil maken.
Advertentienummer: m2292596908
Populaire zoektermen
hoe overleef ik de puberteitde grijze jager 13ouders als bondgenoottweedehands kinderboekennieuwe oudershoe overleef ik het jaar 2000islamitische kinderboekenfiets 13 jaarschaken voor de jeugdbreken met je oudershotel 1313 bloedlijnendonald duck 40 jaargoed genoeg ouderkonijnengaas in Gaas en Draadtrainingsmat in Honden-accessoiresdaglichtset in Fotografie | Fotostudio en Toebehorenminibike motorblok in Minibikes, Midibikes en Pitbikesnunspeet gebruikt in Banden en Velgenhay copenhague tafel in Tafels | Eettafelsbetuwe in Caravansjbl go2 in Luidsprekersmanny ice age in Speelgoed | Knuffels en Pluchevrieskast 1200 liter in Vriezers en Diepvrieskisten