Evelien Stoel - Boekoe Bangsa - collectors itemBieden
Edward van de Vendel - Gloei
110sinds 26 jul. '25, 13:09
€ 14,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2020
AuteurEdward van de Vendel
Beschrijving
Ondertitel: interviews en gedichten
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 496
Contributors: Floor de Goede
In deze bundel laat Edward van de Vendel twintig jongeren tussen de zestien en de drieëntwintig jaar aan het woord. Hun ontroerende persoonlijke verhalen geven een breed beeld van de ‘queer’ jongeren van nu. Ze vertellen uitgebreid en openhartig over alles wat er in hun leven gloeit: liefde, woede, ambitie. Daarin zijn ze zeer verschillend: van de achttienjarige paralympische zwemkampioen tot de Syrische bootvluchteling. Hoe divers ze ook zijn, ze hebben één ding gemeen: hun geaardheid of hun gender wijkt af van die van de meerderheid. Hun verhalen ontroeren en laten je niet zelden met ingehouden adem verder en verder lezen.
Ieder interview wordt voorafgegaan door een gedicht dat Van de Vendel maakte naar aanleiding van het gesprek, en een getekend portret door Floor de Goede.
Advertentienummer: m2292866247
Populaire zoektermen
de grijze jager 13tweedehands kinderboekenhoe overleef ik het jaar 2000islamitische kinderboekenfiets 13 jaarschaken voor de jeugdhotel 1313 bloedlijnendonald duck 40 jaargoed genoeg ouderspaanse kinderboeken13 in de oorlogkinderboeken gevraagd13 manen werkboek | carrilho | 13 manen | tzolkinaudi a4 b8 19 inch in Banden en Velgenfanatec f1 wheel in Spelcomputers | Sony PlayStation Consoles | Accessoiresvolvo v40 d2 in Carrosserie en Plaatwerkmichelin agilis in Banden en Velgenrockabilly schoenen dames in Schoenentrix h0 in Modeltreinen | H0peugeot freres koffiemolen in Antiek | Keukenbenodigdhedenwitgoed houten in Reparatie en Onderhoud | Witgoed en Apparatuurbloempotten zoetermeer in Bloempottenbohemian sprei in Woonaccessoires | Plaids en Woondekens