Barendje en Annemieke - Co van der Steen-Pijpers - Zondagssc

Bieden
Verzenden
Verzenden voor € 3,92
160sinds 15 apr. '25, 13:26
Deel via
of

Kenmerken

ConditieGelezen
Jaar (oorspr.)1959
AuteurCo van der Steen-Pijpers

Beschrijving

Barendje en Annemieke - Co van der Steen-Pijpers - Zondagsschoolboekje

Door de komst van rijke nieuwe buren krijgt Barendje wel geen vriendje, maar toch een vriendinnetje.
Hij speelt er vaak, maar is bang voor mevrouw.
Op een vroege morgen vertrouwt haar vader Barendje de garagesleutel toe, om aan Annemieke te geven, daar hij enkele dagen op reis moet.
Als Annemieke lang wegblijft en intussen Opa onverwacht opdaagt, van wie Barendje heel veel houdt, en met wie Barendje gaat wandelen, wordt de sleutel vergeten.
Als Annemiekes moeder niet in de garage kan, denkt ze eerst, dat Annemie de sleutel is kwijt geraakt.
Annemieke krijgt straf voor het wegmaken van de sleutel.
Als hij zijn cadeau, een zakmes, aan zijn vriendinnetje wil laten zien, denkt mevrouw dat hij de garage wil openen om de step te stelen.
De moeder van Annemieke denkt nu, dat hij de sleutel gestolen heeft.
Als mijnheer thuis komt, komt alles weer goed en krijgt Barendje de oude step van Annemieke, waar hij erg naar had verlangd.

Harde kaft - G.F. Callenbach Nijkerk - 4de druk - 1959 - 52 pag - ( 219 gram )

In goede staat.
Advertentienummer: m2257640788