Kleren genoeg! Eloïse van Oranje & N. Smit nieuw prentenboek

Bieden
Ophalen
70sinds 13 mei. '25, 10:47
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
TypeFictie algemeen
Jaar (oorspr.)2023
AuteurEloïse van Oranje

Beschrijving

Het prentenboek 'Kleren Genoeg!' is onderdeel van de serie Onze Wereldboeken en bedoeld voor kinderen. Ongelezen nieuw!
Eloïse van Oranje wil duurzame mode stimuleren, koopt zelf haar kleding het liefst tweedehands. Dat het niet altijd nodig is nieuwe kleren te kopen, is precies de boodschap die ze met haar boek wil overbrengen. Het gaat over 'fast fashion' in samenwerking met de Schone Kleren Campagne.
Dit is haar tweede boek, het eerste (Learning By Doing) gaat over overleven als 19-jarige die op eigen benen staat.

In de serie Onze Wereldboeken worden maatschappelijke thema's toegankelijk gemaakt voor kinderen. De thema's zijn compatibel aan een goed doel.
Hardcover, vrolijk en kleurig geïllustreerd. (nieuwprijs +/- € 10,=).
Eventueel te combineren met 'Sem en de voorbeelddieren' van Giel de Winter, ook een geheel nieuw, mooi en leuk prentenboek uit 2023.
Advertentienummer: m2267664000