Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Type
Fictie algemeen
Jaar (oorspr.)
2006
Auteur
Jan Godfrey & Honor Ayres

Beschrijving

Een ster in de nacht - Jan Godfrey & Honor Ayres - Uitgeverij Callenbach in licentie uitgegeven door NZV Uitgevers 2006 - hardcover prentenboek 30 blz. en in prima staat.

Een stralende nacht, een, twee, drie, vier... tien kleine schapen lopen over de heuvel naar Bethlehem. Opeens zien ze een engel. De engel brengt een blij bericht over een baby in een voederbak. En de naam van de baby is Jezus!

Recensie; Prentenboek voor oudere peuters waarin een herdersjongen over een heuvel loopt met achter hem aan tien schapen die een voor een te voorschijn komen. Als ze 's avonds liggen te slapen, verschijnt er een engel die vertelt dat Jezus is geboren. Een kerstverhaal dat tevens telboek is! Een origineel uitgangspunt. Het verhaal is geschreven in de verleden tijd waardoor het wat afstandelijk wordt. De tekst is gedrukt in een dunne quasi-schrijfletter. De sfeervolle illustraties in heldere aquarelkleuren zijn heel aardig en passen goed bij de tekst.
Ook op de schutbladen dartelen vele schaapjes tegen een nachtelijke hemel.

verzendkosten voor koper - ophalen kan ook
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Venray
27x bekeken
0x bewaard
Sinds 28 mar '26
Advertentienummer: m2382443766