Amuse & voorgerecht / De nieuwe keuken 9789023011897

€ 7,95
Verzenden
40sinds 20 feb. '25, 07:51
Deel via
of

Kenmerken

AuteurM.B. Voulon
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789023011897

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Amuse & voorgerecht / De nieuwe keuken
Auteur: M.B. Voulon
ISBN: 9789023011897
Conditie: Beetje gebruikt

AMUSE & VOORGERECHT
DE NIEUWE KEUKEN
Amuse & voorgerecht - de nieuwe keuken staat vol kleine gerechten die naar meer smaken.
Ana Bruchner schreef eenvoudig te bereiden recepten voor amuses, voorgerechten en lichte soepen waarmee een diner stijlvol kan worden begonnen!
Allereerst komen amuses als Insalata Caprese fritta of een doperwtjessoep met Hollandse garnaaltjes op tafel, gevolgd door voorgerechten als ravioli met rode biet of een auberginetaartje met geitenkaas, amandel en honing.
Denk aan tapas, mezze en antipasti voor een tafel vol kleine heerlijkheden die samen een volledige maaltijd vormen.
Om het diner succesvol af te sluiten en het nagerecht aan te kondigen, serveer je een kleine dessertamuse. Eenhapstoetjes als tompoes met sabayon en aardbei, appelkruimel met ricotta en zelfs een petit petit dessert!

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1511009562