Koken in Villa Felderhof / Culinaire boekerij 9789021583655

€ 5,45
Verzenden
10sinds 11 mar. '25, 07:53
Deel via
of

Kenmerken

AuteurL. Faber
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789021583655
Jaar (oorspr.)2006

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Koken in Villa Felderhof / Culinaire boekerij
Auteur: L. Faber
ISBN: 9789021583655
Conditie: Als nieuw

GENIET MEE VAN GERECHTEN, VERHALEN, GELARDEERD MET FOTO'S VAN GASTEN

Koken in Villa Felderhof is een prachtig kookboek dat de lezer laat meegenieten van de meest sfeervolle plek in Zuid-Frankrijk: Villa Felderhof. Het boek staat boordevol smakelijke recepten, aangevuld met anekdotes uit 10 jaar Villa Felderhof. Dankzij de vele foto's van de bijzondere gasten en hun belevenissen krijgt de lezer het gevoel onderdeel te zijn van deze unieke sfeer. Het boek is een ode aan het land van lekker eten, verse produkten, pure smaken, goede wijn en vooral: gastvrijheid.

Het voorwoord is geschreven door Rik Felderhof en hij geeft bovendien inside-tips over favoriete restaurants en terrassen.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1511593365