Kenmerken
Beschrijving
100 pastasauzen
(Thea Spierings)
Het boek '100 Pastasauzen' biedt inspiratie voor nieuwe sauzen en variatie op de klassieke sauzen. Kies zelf uw favoriete pastasoort of laat u leiden door de tips in het boek en probeer de sauzen ook eens met rijst, brood of koud als salade.
'100 Pastasauzen' biedt voor ieder een sausje: van vegetarische en gezinssauzen tot chique sauzen met truffelolie of fazant. De recepten zijn bedoeld als hoofdgerecht voor vier personen, maar met gehalveerde porties zijn de sauzen natuurlijk ook geschikt voor voor- en bijgerechten.
Pasta is een heerlijk gerecht. Vrijwel iedereen vindt het lekker en je tovert in een handomdraai een lekkere voedzame maaltijd op tafel. Maar veel verder dan tomatensaus komen we meestal niet. En dat is heel erg jammer! Want pasta is te combineren met groenten, kaas, vlees en vis. Met tomaten en room, met olie en bouillon. Om je te inspireren in dit boek maar liefst 100 keer een heerlijke pastasaus! Probeer ze allemaal
Paperback, 175 pag., geïllustreerd, register
Uitg. Kaplan, 2009
ISBN 9789087242220
* Alleen verzenden, niet ophalen
* Op biedingen die te laag zijn wordt niet gereageerd
* Op biedingen die acceptabel zijn wordt snel gereageerd
* Boeken worden na ontvangst van betaling meteen verstuurd