M. Vrieze - Lekker en gezond koken met Mathijs

€ 4,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
180sinds 22 mar. '25, 18:20
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2009
EigenschappenGezond koken
AuteurM. Vrieze

Beschrijving

Mathijs Vrieze.
Lekker en gezond koken met Mathijs.

Ondertitel: een gezellig lifestyle kookboek met meer dan 100 gezonde recepten, workshops, afslanktips en eetweetjes

Nieuwprijs: 17,89 euro.
Voor 4,50 euro mag u het ophalen in Maastricht. Tegen betaling van de verzendkosten wil ik het boek ook naar u opsturen.
Wie kan ik blij maken met dit mooie kookboek?

Kijk desgewenst ook naar mijn andere advertenties waar ik andere boeken, modelauto's en artikelen aanbied.
Wanneer u meerdere artikelen tegelijk koopt kan ik een mooie prijs voor u maken.

Meer informatie over dit informatieve boek:
Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 196

Contributors: B. van der Houven; S. Veltens; Martin Blok

Een gezellig lifestyle kookboek met meer dan 100 gezonde recepten, workshops, afslanktips en eetweetjes. Een lekker vervolg met de focus op gezond koken. De 100 recepten met foto zijn onderverdeeld in rubrieken van voorgerechten tot en met desserts. Door de 10 workshops in dit boek krijg je feeling met koken en maak je in een handomdraai de lekkerste gerechten klaar.

Alle recepten zijn voorzien van een uitgebreide voedingswaardetabel. De recepten zijn ook te combineren met de weekmenu’s uit mijn eerste boek. Hierdoor zul je op basis van 80% van de dagelijks aanbevolen kilocalorieën ongeveer 2 kilo per maand afvallen.

Met vriendelijke groet,

Anne
Advertentienummer: m2248786704