Leren dames sandaal met sleehak maat 38 uit spanje.€ 35,00
Yvette van Boven - Van Bovens leftovers
331sinds 5 mei. '25, 17:03
€ 10,00
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL vanaf € 6,95
Kenmerken
ConditieNieuw
Jaar (oorspr.)2021
AuteurYvette van Boven
Beschrijving
Ondertitel: Ruim 200 oermakkelijke recepten om verspillingsvrij het jaar door te koken
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 432
Contributors: Yvette van Boven
Sinds een aantal jaar bedenkt Yvette voor Volkskrant Magazine wekelijks een seizoensrecept plus een tip om de restjes mee op te maken. Zo kookt ze zelf thuis elke dag, want Van Boven gooit nooit iets weg. Goed eten weggooien is namelijk eeuwig zonde. Van elk restje valt de volgende dag wel iets lekkers te maken, dus geeft ze voor elk recept ook een smakelijke tweede bestemming.
Haar columns en rond de 200 recepten uit haar wekelijkse rubriek zijn nu gebundeld in Van Bovens leftovers. Steeds met duidelijke, foolproof receptuur zoals we van Yvette gewend zijn, voorzien van meerdere geïllustreerde tips en info én het door haarzelf gefotografeerde gerecht. Van Boven kookt het hele jaar door: met name groente, maar ook wat vlees en vis. Uiteraard wordt er ook van alles gebakken. Kortom: een heerlijk boek met heel veel inspiratie voor dagelijkse verspillingsvrije kost.
Advertentienummer: m2264907026
Populaire zoektermen
Kookboekenoude kookboekentime life kookboekenslowcooker kookboekenkookboeken gezochtoude kookboekenindische kookboekenkookboekenvan boven in het wildyvette van bovenindonesische kookboekenjumbo kookboekenkookboekenkookboeken gezochtstroom generator in Aggregatenokergeel gordijn in Stoffering | Gordijnen en Lamellenpewter sieraden in Antieke sieradenscirocco gt in Besturinghooiruif schaap in Schapen, Geiten en Varkensjohn deere 8430 in Modelauto's | 1:32keuken afvalsysteem in Keuken | Keukenelementendargaud asterix in Stripboekenbonprix in Jassen | Zomerbestek parelrand in Antiek | Bestek