La cuisine du pays (Français) Poche – 15 novembre 2017€ 5,00
Beste wadjan wok kookboek
641sinds 21 mei. '25, 08:29
€ 5,00
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via DHL voor € 3,95
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
KeukenAzië en Oosters
Jaar (oorspr.)1991
TypeVoorgerechten en Soepen, Hoofdgerechten, Tapas, Hapjes en Dim Sum, Taart, Gebak en Desserts
Beschrijving
Beste wadjan wok kookboek (15)(16)
het beste wadjan/wok kookboek de laatste jaren wordt er steeds meer met de wadjan of wok gewerkt. De pan met de bolle bodem. Dit boek geeft meer dan 300 recepten te bereiden in deze oosterse kookpan. Recepten voor zowel beginners als de meer ervaren kokers.
- auteur: fokkelien dijkstra
- uitgever: ruitenberg
- boek nederlandstalig 287 pagina;s
- 9789072540379
- 1991
het beste wadjan/wok kookboek de laatste jaren wordt er steeds meer met de wadjan of wok gewerkt. De pan met de bolle bodem. Dit boek geeft meer dan 300 recepten te bereiden in deze oosterse kookpan. Recepten voor zowel beginners als de meer ervaren kokers.
Advertentienummer: m2270387759
Populaire zoektermen
sterk in de keuken kookboekKookboekencon amore kookboekkookboek amsterdamse huishoudschool wanneekitchenaid kookboekoude kookboekenmargriet kookboeksophia loren kookboeklekker en simpel kookboekkookboek mielencb kookboekhet grote zonder pakjes en zakjes kookboekchinees indisch kookboekbosch kookboekmobile connector tesla in Laadpalensamsung galaxy a71 in Mobiele telefoons | Samsungeuro index in Meetapparatuurfiat tipo in Fiatradiator vasco gebruikt in Verwarming en Radiatorendetremmerie wastafel in Badkamer | Badkamermeubelsgazelle koplampen in Fietsen | Dames | Damesfietsencortina in Fietsaccessoires | Fietscomputersgrote kaars in Woonaccessoires | Kandelaars en Kaarsendeurslot antiek in Antiek | Gereedschap en Instrumenten