Michelle Keogh - Droog!

141sinds 22 jun. '25, 13:18
€ 35,00
Ophalen of Verzenden
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2016
AuteurMichelle Keogh

Beschrijving

Boek verkeert in zeer nette staat.

Ondertitel: groente, fruit, vlees en meer

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 192

Contributors: Paul Nelson; Cocky Rietman; Frederike Plaggemars

Het thuis drogen van voedsel in de droogmachine neemt enorm in populariteit toe: er komen geen conserveringsmiddelen aan te pas en gedroogd voedsel is niet alleen lang houdbaar, maar ook enorm lekker én gezond.

In Droog! staan de meest verrukkelijke recepten: de welbekende gedroogde tomaten, snoep & chips voor de kids en diverse soorten jerky (gedroogd vlees) als lekkere snack. Maak je eigen chocolade-, fruit- of nootrepen, crackers en toast. Maar ook het drogen van kruiden en je eigen knoflook- en paprikapoeder fabriceren ontbreken in Droog! niet.

Droog! is praktisch ingedeeld naar productgroep zoals het drogen van fruit, groente, noten & zaden, kruiden & specerijen. Daarnaast geeft het boek mooie recepten van ontbijt tot en met diner, met een speciale toegift voor het drogen van snacks voor huisdieren.

Zie ook mijn andere advertenties voor nog meer boeken.

Verzenden is mogelijk;

DHL brievenbuspakket €3,95

DHL pakket €5,95

DHL afhaalpunt €4,95

PostNL brievenbuspakket €4,25

PostNL pakket €6,95

Ik bied altijd kopersbescherming aan en eventuele risico's zijn voor de koper.

Betalingen alleen via een marktplaats betaalverzoek en ik verzend altijd zo snel mogelijk. Neemt u gerust contact met mij op :).

Met vriendelijke groet,

Rensen
Advertentienummer: m2281669158