Nanneke Schreurs - Intermittent fasting

110sinds 27 jun. '25, 10:30
€ 12,50
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via DHL vanaf € 3,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2019
AuteurNanneke Schreurs; José van Riele

Beschrijving

Titel: Intermittent fasting

Ondertitel: In 4 weken fitter, gezonder en slanker door periodiek vasten

Auteurs: Nanneke Schreurs & José van Riele

Prijs op Bol: €25,99 (Zie foto 4)

Mijn vraagprijs: €12,50

Taal: Nederlands

Aantal pagina's: 192

Staat van het boek: Zeer goed. Zie foto's. Kijk ook eens naar de foto van de inhoudsopgave om te zien wat er aan bod komt in dit boek.

Boekomschrijving:

Met Intermittent fasting van Nanneke Schreurs en José van Riele heb je alle basics van periodiek vasten bij de hand. Het helpt je in vier weken fitter, gezonder en slanker te worden.

Intermittent fasting is een van de grootste (internationale) dieettrends van het moment. Het is een dieetstijl die goed past bij mensen die bezig zijn met fitheid en afvallen. In deze startersgids vind je heldere informatie, een eenvoudig stappenplan om te beginnen, dag- en weekmenu’s. En natuurlijk heel veel lekkere recepten! Boordevol vega(n) opties, guilty pleasures, zondagse brunches en nog veel meer!

Op te halen in Amsterdam Zuid. Kan ook worden verstuurd. (Risico en verzendkosten zijn voor de koper).

Kijk ook eens bij mijn andere advertenties voor nog meer boeken.
Advertentienummer: m2283280926