Christophe Felder - Grands desserts

111sinds 16 jul. '25, 13:33
€ 7,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL vanaf € 6,95
Deel via
of

Kenmerken

ConditieNieuw
Jaar (oorspr.)2012
AuteurChristophe Felder

Beschrijving

Cadeau gekregen, maar nooit gebruikt.
Helemaal nieuw



Ondertitel: 40 voortreffelijke desserts

Taal: Nederlands; Vlaams

Aantal pagina's: 192

Contributors: Didier Gaillard; Aniek Njiokiktjien

De mooiste creaties van Christophe Felder

De desserts in dit boek, grote klassiekers in een nieuw jasje, zoals de Profiterole, of fantasievolle desserts, zoals de Grapefruittuin of Roder dan rood, lijken zo uit een restaurant te komen!
Als niet eerder gemaakte combinaties van texturen, smaken en kleuren lijken deze desserts net haute couture die eerst met de ogen geproefd moet worden.

Christophe Felder, virtuoos en gepassioneerd liefhebber van zoete lekkernijen, was 23 jaar lang chef-patissier van het chique Hôtel de Crillon in Parijs. Het werken met bloem en beslag, met de aroma's van vanille, boter en specerijen, met kleuren en smaken en met sappig fruit vormt voor hem een permanente bron van verrukking en is de drijvende kracht achter zijn creatieve talent.

Christophe is auteur van een groot aantal boeken, waarvan sommige in diverse talen zijn vertaald...
Advertentienummer: m2289591893