Millennium Serie - Stieg Larsson & LagercrantzBieden
Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2009
Auteur
Rebecca Baugniet
Beschrijving
Ondertitel: heerlijke recepten voor een perfecte eenpansmaaltijd
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 287
Contributors: Marijne Thomas
500 stoof- & ovenschotels is een omvangrijke collectie recepten voor voedzame maaltijden die niet een hele dag voorbereiding vergen en waarvoor u niet al uw pannen nodig hebt. Het zijn recepten voor de perfecte eenpansmaaltijd: veelzijdig, makkelijk klaar te maken, goed in te vriezen en ideaal om ook een dag later nog op te warmen.
Een nieuwe blik op deze makkelijke manier van koken die past in een gezond eetpatroon, met een verrassende selectie verse, seizoensgebonden gerechten.
500 recepten voor al uw lievelingskostjes en nog veel meer. Hier vindt u alles wat u nodig hebt om te genieten, indruk te maken op gasten of uw gezin een goede maaltijd voor te zetten.
Aandacht voor speciale wensen, zoals vegetarische, veganistische en caloriearme gerechten. Zo weet u zeker dat u de perfecte maaltijd kunt vinden voor elke gelegenheid.
Zie ook mijn andere (kookboek) advertenties
Verzendkosten zijn voor de koper
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Zeewolde
50x bekeken
1x bewaard
Sinds 1 aug '25
Advertentienummer: m2294871815
Populaire zoektermen
Kookboekenoude kookboekentime life kookboekenslowcooker kookboekenkookboeken gezochtoude kookboekenindische kookboekenkookboekenindonesische kookboekenjumbo kookboekenkookboekenkookboeken gezochtgezocht kookboekenkookboeken colruytimporta album in Postzegels | Toebehorenharembroek dames in Broeken en Pantalonsterrastegels geel 60 x 60 in Tegels en Klinkersyoohoo friends in Speelgoed | Knuffels en Pluche16 inch vouwfiets met 6 shimano versnellingen in Fietsen | Vouwfietsenkvik amsterdam in Keuken | Complete keukenshouten transportkar in Transportwagensfietsen amersfoort in Fietsen | Kinderfietsjessox e 18 in Lampen | Losse lampenwiebelplank in Overige Sport en Fitness