Karin Luiten - Vega zónder pakjes & zakjesGereserveerd
Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2022
Auteur
Dennis van den Buijs
Beschrijving
Ondertitel: Een goed verhaal bij elk glas wijn
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 240
Wist je dat bavianen van Pinot Noir houden? Dat de grote wijnkastelen in Bordeaux nooit hadden bestaan zonder Hollandse dijkenbouwers? En dat één luis bijna alle wijngaarden in Europa had vernietigd? In Wijn lees je honderd sprankelende wijnverhalen die je wil doorvertellen en die het nog leuker maken om over wijn te praten. Zonder dat je daar een vat vol afschrikwekkend wijnjargon voor nodig hebt.
Dennis van den Buijs neemt je mee op een wondere wereldreis doorheen de tijd, religie, cultuur, business en wetenschap die wijn is. In dit boek lees je wat je écht wil delen met vrienden en familie rond je favoriete fles. Van de druif in de wijngaard tot de godendrank in je glas: geen enkele sappige anekdote valt naast het vat. Dit boek moet op het wijnrek van alle liefhebbers van een goed glas én een goed verhaal.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Aalst
14x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 sep '25
Advertentienummer: m2309905535
Populaire zoektermen
ik weet veel van wijnKookboekenoude kookboekentime life kookboekenslowcooker kookboekenkookboeken gezochtoude kookboekenindische kookboekenrutger van den broekkookboekenwijn andre domineherman den blijker bbqaan de slag met wijnindonesische kookboekenpanzera in Horloges | Herenreservewiel nissan in Overige Auto-onderdelenboerderij in Antiek | Gereedschap en Instrumentenbreekijzer in Gereedschap | Handgereedschapkattenmand intratuin in Kattenmandenebs cabinet in Versterkers | Bas en Gitaarstillevens schilderijen in Kunst | Schilderijen | Klassiekkunst beelden in Kunst | Beelden en Houtsnijwerkenquick step laminaat in Stoffering | Vloerbedekkingorgels urk in Orgels