Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Keuken
Jaar (oorspr.)
2011

Beschrijving

opruiming privé verzameling

Stel je voor, écht Italiaans eten aan een lange houten tafel, in een heerlijke avondzon. Dat is precies het gevoel dat deze zomerse uitgave van de makers van De Zilveren Lepel oproept.

De recepten in De zomer van De Zilveren Lepel maken optimaal gebruik van het geweldige aanbod van groente en fruit die de zomermaanden je bieden, zoals tomaten, verse kruiden, aubergines en frambozen. Deze heerlijke recepten zullen alle thuiskoks inspireren tot het maken van smaakvolle seizoensgerechten.

De prachtige en kleurige foto’s van Italiaanse landschappen, ingrediënten en gerechten brengen je helemaal in de sfeer van het land. Dit boek brengt de smaak van Italië naar je eettafel, waar je ook bent! Uitermate geschikt voor het bereiden van picknicks, barbecues en alle andere zomerse gelegenheden.

hardcover 2011 Nederlandse uitgave eerste druk
kaft heeft wat lichte gebruikerssporen, verder als nieuw.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Apeldoorn
23x bekeken
0x bewaard
Sinds 28 sep '25
Advertentienummer: m2316168620