Kenmerken

Conditie
Gelezen
Keuken
Jaar (oorspr.)
2003
Auteur
Antonio Carluccio

Beschrijving

Ondertitel: het basiskookboek

Het boek is in een goede staat.
(De staat van het boek is duidelijk zichtbaar op de foto’s. Eventuele lichte verkleuring of gebruikssporen zijn hierop te zien.)
Combineer gerust met mijn andere boeken die te koop staan.

Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 223
Antonio Carluccio is eigenaar van het Neal Street Restaurant in Londen en begon samen met zijn vrouw Priscilla de Italiaanse specialiteitenwinkel Carluccio's en een keten van Carluccio's Caffès . Hij is een autoriteit op het gebied van de Italiaanse keuken in het algemeen en van ‘voedsel uit het wild’ in het bijzonder en een van de bekendste auteurs van kookboeken over Italië.
In dit prachtig vormgegeven boek krijgt men aan de hand van 150 recepten -- ontstaan uit de culinaire tradities van alle streken van Italië -- een beeld van origineel Italiaans eten op zijn best.
De essentie van de Italiaanse keuken is het gebruik van ingrediënten van superieure kwaliteit in combinatie met eenvoudige kooktechnieken. Geen van de recepten in dit boek is moeilijk te maken, of ze nu klassiek, regionaal of wat moderner van karakter zijn. Overal herken je de persoonlijke noot van Antonio die zijn kookboeken zo populair en instructief maakt. Met deskundige informatie over wijnen en kazen.
De Italiaanse keuken – het basiskookboek is een frisse, toegankelijke introductie tot een van ’s werelds oudste en duurzaamste keukens, regelrecht van de tafel van Signor Carluccio, de maestro zelf.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
9x bekeken
0x bewaard
Sinds 15 apr '26
Advertentienummer: m2389123285