Kenmerken
Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2024
Auteur
Roger van Damme; Claudia Allemeersch
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 224
Contributors: Heikki Verdurme
In Het gebak bundelen toppatissier Roger van Damme en hobbykok Claudia Allemeersch hun krachten om je te trakteren op de meest verrukkelijke cakes en kleingebak. Hun expertise en creativiteit leiden tot cakes die niet alleen overheerlijk smaken, maar er ook nog eens prachtig uitzien.
Claudia zorgt telkens voor het klassieke gebak, terwijl Roger er zijn eigen luxeversie van maakt voor de meer ervaren bakker. De recepten zijn duidelijk uitgelegd en de mooie foto's doen je watertanden. Van honingcake en cupcakes tot financiers en madeleines. Kortom, als je van bakken én lekkernijen houdt, mag dit boek niet ontbreken in je collectie.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Strijbeek
38x bekeken
0x bewaard
Sinds 11 jun '26
Advertentienummer: m2409506493
Populaire zoektermen
Kookboekenoude kookboekenjef dammetime life kookboekenslowcooker kookboekenblue band kookboek gebakkookboeken gezochtoude kookboekenindische kookboekenkookboekenindonesische kookboekenjumbo kookboekenkookboekenjef dammedante 6 in Jurkenzsolnay in Beelden en Beeldjesryds boten in Vis- en Consolebotensigaren kist in Rookartikelen, Aanstekers en Luciferdoosjespolaroid huur in Feestartikelen | Verhuurwedstrijd badpakken in Badmode en Zwemkledingmonaco in Munten | Europa | Euromuntenbmw e60 19 breedset in Banden en Velgenbuigveer in Elektra en Kabelssade juliette in Literatuur