12 veilingcatalogi Frankrijk Paris Klok horloge Oude meester

€ 1,99
820sinds 28 jan. '24, 19:15
Deel via
of

Prijs is per stuk, alle 12 stuks als een lot te koop

Kunstveiling Paperback. Acht veilingcatalogi. Damien Libert OVV in Frankrijk.

Neret-Minet Auctions Paris, cannes auction,

Oger & Blanchet - Maison de vente aux enchères, DUPONT & Associés. Auction house in Saint-Germain-en-Laye, France

Oude meesters en beeldhouwwerken

• Toegepaste kunst

• Negentiende eeuwse schilderijen , aquarellen en tekeningen

• Asiatika

De verzendkosten zijn voor de koper (binnen nederland 7.25 euro tot 10Kg)

Er zijn nog meer advertentie's van mij en kijk daar ook even. Zo kun evt. verzendkosten besparen.
Advertentienummer: m2074777044