De dichter vertelt - Vertellende, beschrijvende poëzie 1930Bieden
19e Eeuwse schilderijen - Veilingcatalogus Glerum
Afhaalpunt voor € 3,99 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
320sinds 5 mar. '24, 09:18
ConditieZo goed als nieuw
OnderwerpSchilder- en Tekenkunst
19e Eeuwse schilderijen
Veilingcatalogus Glerum (Veiling Nr. 161)
Uitg. Glerum - 1998
Uitgebreide en prachtig geïllustreerde uitgave, groot formaat, 66 pag. en in nieuwstaat.
Zie ook mijn andere advertenties voor nog meer boeken over kunst, geschiedenis, techniek, flora en fauna, prentenboeken, antiquarische boeken, naslagwerken etc. etc.
Uitg. Glerum - 1998
Advertentienummer: m2088996199
moderne kunstdada in Beeldendkunstschrift in Beeldendprijzen schilderijen evert thielenopenbaar kunstbezit in Beeldendbeginselen van het nederlandse staatsrecht 19e druklekturama meesters der schilderkunst in Beeldendsimonis buunk in Beeldendpicasso taschen in Beeldendbart van der leck in Beeldendbert kuizenga kunst kopenbeginselen van het nederlandse staatsrecht 19e druk pdfde edele kunst van not givingjos aanraad schilderijen te kooperotische kunst in Beeldendvolvo v70 t5artifort mare in Huis en Inrichtingmargadantfocongilera runner hitteschild