De dichter vertelt - Vertellende, beschrijvende poëzie 1930Bieden
Veilingcatalogus Glerum - 19e eeuwse schilderijen
Afhaalpunt voor € 3,99 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
351sinds 12 mar. '24, 16:09
ConditieZo goed als nieuw
OnderwerpSchilder- en Tekenkunst
19e eeuwse schilderijen
Veilingcatalogus Glerum Amsterdam
Veiling 198 - 25 oktober 2000
Uitgebreide en prachtig geïllustreerde uitgave, groot formaat, 112 pag. en in nieuwstaat.
Zie ook mijn andere advertenties voor nog meer boeken over kunst, geschiedenis, techniek, flora en fauna, prentenboeken, antiquarische boeken, naslagwerken etc. etc.
Veiling 198 - 25 oktober 2000
Advertentienummer: m2091799096
moderne kunstdada in Beeldendkunstschrift in Beeldendprijzen schilderijen evert thielenopenbaar kunstbezit in Beeldendbeginselen van het nederlandse staatsrecht 19e druklekturama meesters der schilderkunst in Beeldendsimonis buunk in Beeldendpicasso taschen in Beeldendbart van der leck in Beeldendbert kuizenga kunst kopenbeginselen van het nederlandse staatsrecht 19e druk pdfde edele kunst van not givingjos aanraad schilderijen te kooperotische kunst in Beeldendpostzegels engelandaudi rs7 mat zwartvlinderstrik babysmallhd monitorpsv shirt met handtekeningen