Grote rose mokken IkeaBieden
Jessie Burton - Het huis aan de gouden bocht
Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
120sinds 11 mei. '25, 13:17
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
HerkomstNederland
Jaar (oorspr.)2014
AuteurJessie Burton
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 368
Contributors: Mieke Trouw-Luyckx
Het huis aan de Gouden Bocht
Een betoverende historische roman van Jessie Burton geïnspireerd op het beroemde poppenhuis in het Rijksmuseum
Amsterdam, 1686. Nella Oortman komt aan de prestigieuze Herengracht wonen, als jonge bruid van de bekende rijke VOC-koopman Johannes Brandt. Ze is niet bepaald wereldwijs en ze begrijpt niets van het huishouden waar ze in terechtgekomen is. Haar ongetrouwde vrijgevochten schoonzus Maren, de zwarte bediende Otto en het brutale dienstmeisje Cornelia maken er de dienst uit. Haar echtgenoot Johannes is meestal op reis en raakt haar met geen vinger aan.
Dan krijgt ze van hem een bijzonder cadeau: een poppenhuis. Het is net hun eigen herenhuis aan de gracht - maar dan in miniatuur. Vanaf dat moment ontvangt Nella mysterieuze pakketjes voor haar poppenhuis. Algauw krijgt het verhaal een dramatische wending en lijkt het lot van alle mensen om haar heen bezegeld.
Advertentienummer: m2267060230
Populaire zoektermen
perpetua reeks in Literatuurrussische bibliotheek in Literatuurmandarijnen op zwavelzuur in Literatuurcamera obscura in Literatuurgerard reve verzameld werk in Literatuurwen er maar aan in Literatuurgouden reeks in Literatuurtolstoi in Literatuurnegers in Literatuurhet zoutpad in Literatuurhet achtste leven in Literatuurrussische literatuur in Literatuurwoutertje pieterse multatuli in Literatuurischa meijer in Literatuurhonda cb in Hondasantokumes borettiglazen salontafel gispen in Salontafelspiaggio stalkergardena spiraal tuinslang 15 metertoolo en duplodubbele cabine in Auto-onderdelennorev mercedes 500 in 1:18slaapcabine in Tentenpartij deuren in Deuren en Horren