Kenmerken

Conditie
Gelezen
Herkomst
Wereld overig
Jaar (oorspr.)
2007

Beschrijving

Paperback, uitgave 2007, 268 blz. Hoekjes kaft 'gekneusd'; verder in goede en nette staat. Verzendkosten (€ 4,20 bezorging thuis OF € 3,70 ophalen DHL-punt) zijn voor de koper. [Z3]

De dertienjarige Matilda woont op het eiland Bougainville in de Grote Oceaan. Op deze idyllische plek woedt al enkele jaren een allesvernietigende burgeroorlog, die het alledaagse leven totaal heeft ontregeld. Al zesentachtig dagen heeft Matilda niet naar school kunnen gaan, totdat meneer Watts, de enige blanke man in het dorp, de school weer opent. Zijn gebrek aan leservaring besluit hij te compenseren door elke dag een hoofdstuk uit Great Expectations van Charles Dickens voor te lezen. Niet alleen de kinderen raken in de ban van de avonturen van Pip, ook de andere dorpsbewoners komen naar de school om de verhalen te horen. Maar op een eiland waar oorlog domineert, heeft de kracht van literatuur verstrekkende gevolgen.

Combineer en bespaar verzendkosten.

KIJK OOK EENS NAAR MIJN OVERIGE ADVERTENTIES

Verzending:
Verzending vindt plaats met DHL van dinsdag t/m zaterdag. Ik verzend ook naar België (DPD)

Betaling:
Betaling vindt plaats via bankoverschrijving. Heeft u liever een betaalverzoek via Marktplaats, geeft dit dan in uw bericht aan.

Overig:
Het laatste half jaar verdwijnen veel e-mailberichten van Marktplaats in de map ‘ongewenste email’. Houd daarom deze map in de gaten of ga naar (uw) Berichten in uw Marktplaats account. Dit voorkomt vertraging in de afhandeling.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Sassenheim
11x bekeken
0x bewaard
Sinds 2 aug. '26
Advertentienummer: m2426710378