Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Herkomst
Nederland
Auteur
Jan Wolkers

Beschrijving

Het wordt weer frisser en donkerder. Tijd om weer eens heerlijk te genieten van de prachtige boeken van Jan Wolkers.
Ze zijn afzonderlijk te koop.
Waar NIEUW vermeld staat, is ook daadwerkelijk nieuw!

Brandende Liefde (roman)
> Gebonden met stofomslag, 8e druk, 2006, 238 p., Paperview. NIEUW.
> Paperback, druk en jaar van uitgifte niet vermeld, Wolters-Noordhoff (Grote Lijsters). NIEUW.

Bij-Lezen. De mooiste verhalen uit Nederland en Vlaanderen (bloemlezing)
> Paperback, 1e druk, 1991, 260 p., De Bezige Bij. Gelezen.

De doodshoofdvlinder (roman)
> Paperback, 1e druk, 1979, 255, De Bezige Bij (BBLiterair). Als nieuw.
> Gebonden met stofomslag, 3e druk, 1999, 243 p., De Bezige Bij, als nieuw.
> Gebonden met stofomslag, 4e druk, 2005, 167 p., Wegener Dagbladen (Winnaars Collectie 3). NIEUW.

De junival (roman)
> Paperback, 1e druk, 1982, 115 p., De Bezige Bij. NIEUW.

De kus (roman)
> Gebonden met stofomslag, 11e druk, 2008, 412 p., Meulenhoff. NIEUW. .

De perzik van onsterfelijkheid (roman)
> Paperback, 1e druk, 1980, 239 p., De Bezige Bij. NIEUW

De walgvogel (roman)
> Paperback, 5e druk, 1986, 431 p., Meulenhoff (Pocket editie). NIEUW

Dominee met strooien hoed (verhaal)
> Gebonden, druk niet genoemd, 1990, klein formaat, 48 p., Meulenhoff. NIEUW

Groeten van Rottumerplaat (dagboek)
> Paperback, 2e druk, 1972, 112 p., foto’s, Elsevier. Gelezen.

Kort Amerikaans (roman)
> Paperback, 41e druk, 2000, 159 p., Meulenhoff/Malmberg (Boektoppers). NIEUW
> Gebonden, druk niet vermeld, 2011, 175 p., de Volkskrant (De beste debuutromans). NIEUW.

Kort Amerikaans – een beeldverhaal (gewone stripversie Dick Matena)
> Gebonden zonder stofomslag, deel 1, 2e druk, 2006, 86 p., ill., De Bezige Bij. NIEUW. GESIGNEERD stempel Jan Wolkers met haantje.

Rottumerplaat (dagboek)
> Gebonden zonder stofomslag, 1e druk, 2007, 45 p., B for Books. NIEUW.

Terug naar Oegstgeest (roman)
> Paperback, 36e druk, 2005, 235 p., Meulenhoff. NIEUW.
> Gebonden zonder stofomslag, druk en jaar van uitgifte niet vermeld, 175 p., Wolters Noordhoff (Kroonlijsters). NIEUW.

Turks Fruit (roman)
> Paperback, druk niet genoemd, 2000, 158 p., Wolters-Noordhoff, (Grote lijsters). NIEUW.
> Paperback, 46e druk, 2005, 189 p., Meulenhoff. NIEUW.

22 Sprookjes, verhalen en fabels
> Soft cover, 1e druk, 1985, 117 p., tekeningen, De Bezige Bij. NIEUW.
22 sprookjes, verhalen en fabels geschreven door Jan Wolkers. Bizarre zeer korte verhalen over leven en dood.
Met potloodillustraties van Wolkers.
Hoofdstukken: Het wolfje en de garnaal | De verkwanselde veertjes | Klokslag twaalf | De vleesboom | Het tamme konijn en de poelier | Jagersleed | De eigenzinnige kerstboom | Venus en het spuugbeestje | Oma's kwaal | De wonderbaarlijke kunstgeschiedenisles | Een kleine correctie | De kruizenruikers | De reigerreetdichtmakers | De verschijning | De kikkerkoningin | De Egyptische droom | De schone slaapster en de walkman | Daphne | Het meisje Wonderlas | Belladonna | De anatomische les.

Wegens sterfgeval gesloten (toneel)
> Paperback, 7e druk, 1976, 55 p., Meulenhoff. NIEUW.

Werkkleding - Jan Wolkers (foto- en documentenboek)
> Paperback, 1e druk, 1971, p., Elsevier Literaire Serie.

Winterbloei - Jan Wolkers over zijn liefde voor de natuur (verhalen)
> Deze GROOTLETTERVERSIE is mede mogelijk gemaakt door Fonds XL en Vereniging Onbeperkt Lezen. Dit boek is een cadeau van de openbare bibliotheek, ter gelegenheid van ‘Nederland Leest’ 2019.
Paperback, 2019, 228 p., met foto’s, Stichting CPNB, NIEUW.

Zomerhitte (roman + film)
> Gebonden, 1e druk, 92 p., boekenweekgeschenk 2005, oplage 750.000 ex., CPNB. NIEUW
> Gebonden met stofomslag, 4e druk, 2008, 122 p., met foto’s, De Bezige Bij. NIEUW en fraaie uitgave.

Zo is het genoeg - het laatste jaar van Jan Wolkers (ode)
> Gebonden met omslag, 1e druk, 2008, 112 p., De Bezige Bij, NIEUW en vele kleurenfoto’s.
‘Zo is het genoeg’, dat waren de laatste woorden van Jan Wolkers, beeldhouwer, schilder, schrijver. In dit kleine requiem beschrijft Onno Blom, de biograaf van Wolkers, nauwgezet het laatste jaar van de kunstenaar. Hoe zag een dag van Wolkers eruit? Wie zag en sprak hij nog? Aan welke boeken, schilderijen en beelden werkte Wolkers? En hoe bereidden hij en Karina zich in hun huis op Texel voor op het onvermijdelijke? Zo is het genoeg is een vitale ode aan het leven en een bezonken kanttekening bij ouderdom en dood.

Zwarte bevrijding (essay)
> Paperback, 1e druk, 1995, 56 p., Stichting CPNB. NIEUW.

Postzegelmapje 359 – gedicht en kunstwerken Jan Wolkers
Sinds 2002 geeft de Stichting Wenskaart Nederland tijdens de campagne Nationale Weken van de Kaarten, bij aankoop van drie wenskaarten, drie speciale postzegels cadeau.
In 2007 maakte beeldend kunstenaar en schrijver Jan Wolkers speciaal voor het postzegelvel ‘Weken van de Kaart’ een gedicht. Ontwerper Lex Reitsma smolt dit gedicht en de abstracte kunstwerken ‘Sneeuwstormen van kleur’ van Jan Wolkers samen tot één geheel. Hij beeldde van vier doeken een uitsnede af, waarin de reliëfstructuren duidelijk te zien zijn. Van elk schilderij fragment komt de belangrijkste kleur terug in één van de horizontale banen op de postzegels. Zo legde Reitsma op ingenieuze wijze een verbinding tussen het schrijven en het beeldende werk van Wolkers. De banen over de postzegels roepen bovendien het idee van ruimte op. Rechts naast de postzegels is een afdruk te zien van de stempel van Wolkers’ handtekening en het haantje. Dit stempel gebruikt hij bij signeersessies.
Het geheel bestaat uit het in cellofaan verpakte postzegelmapje.

Inkttekeningen Bistro Wolkers in Haarlem
Twee prachtige ingekleurde inkttekeningen van Bistro Wolkers in Haarlem (inmiddels ter ziele) van Femke van der Zee (city reporter, illustrator).
Formaat afbeelding binnenzijde bistro: 15,5 x 15,5 cm
Formaat afbeelding buitenzijde bistro: 21 x 15 cm.

Foto’s signeersessie in Heerhugowaard 1994
Op zondagmiddag 19 juni 1974 presenteert - in het kader van het tienjarig bestaan - Het Literair Café Heerhugowaard Jan Wolkers. Tijdens de pauze, waarin Jan boeken signeert, speelt de band Black Velvet Ierse folkmuziek. De lezing en signeersessie vindt plaats in de aula van de Openbare Scholengemeenschap Huygenwaard te Heerhugowaard.
> Kleurenfoto met Jan Wolkers aan spreekgestoelte, formaat 17,5 x 26,5 cm.
> Kleurenfoto met Jan Wolkers aan signeertafel, formaat 17,5 x 26,5 cm.

Ansicht-/promotiekaarten Jan Wolkers
> Promotiekaart voor Jan Wolkers Dagboek 1974 (aan achterzijde beschreven), 1974.
> Ansichtkaart met tekening voorstellende Jan Wolkers, getekend door Karel Kindermans, ( aan achterzijde beschreven) 1966.
> Promotiepllaatje voor De achtertuin van Jan Wolkers, Villa Achterwerk.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Heerhugowaard
8x bekeken
0x bewaard
Sinds 22 sep. '26
Advertentienummer: m2445562289