Griet Op de Beeck - Vele hemels boven de zevende€ 7,50
Meera Lee Patel - My friend fear (Nederlandse editie)
€ 12,50
Ophalen of Verzenden
370sinds 1 apr. '25, 12:38
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2018
AuteurMeera Lee Patel
Beschrijving
Ondertitel: Wat er gebeurt als je besluit om nooit meer bang te zijn
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 176
Omarm je angsten en durf te leven.
Wat gebeurt er als we, in plaats van onze angsten weg te duwen, ernaar zouden luisteren? In My Friend fear leert Meera Lee Patel je om je angsten te omarmen en ze te gebruiken om je echte kracht te vinden. Met haar eigen ervaringen, schitterende illustraties en prachtige quotes daagt ze je uit om jezelf af te vragen waar je nu eigenlijk bang voor bent. Gebruik je angst als positieve drijfveer. Dan is angst niet iets om bang voor te zijn, maar je beste vriend.
Meera lee Patel is illustratrice. Haar eerste boek Start Where You Are werd vertaald in elf landen en er werden wereldwijd 285.000 exemplaren verkocht. Met Start Where You Are bewees ze al dat ze met haar prachtige illustraties en teksten in staat is om mensen te inspireren om na te denken wat nu echt belangrijk voor ze is en om verandering in hun leven teweeg te brengen.
Advertentienummer: m2252404891
Populaire zoektermen
mode in Boekengeschiedenis in Modevogue in Modecantecleer in Modeeeuw in Modedecoratie boeken in Modebinas 6e editie in Schoolboekenfear street boekenmedical medium liver rescue nederlandse editiebosatlas 54e editie in Atlassen en Landkaartenbosatlas 53e editieveldgids nederlandse floramy hero academia mangaprincipes van marketing 7e editiedr martens maat 38 in Schoenenom616 motor te koopriverdale tafelachterdeur buitendeur gebruiktskischoenen dames in Skiën en Langlaufenaudi navigatie mmi a6atp atelierspecialized torchzak design in Huis en Inrichtingopel combo versnellingsbak in Auto-onderdelen