Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Onderwerp
Mode algemeen
Auteur
Denise Vegter

Beschrijving

Bloes - Denise Vegter

144 paginas

De leukste zelfmaakideeën met een overhemd.

Iedereen heeft wel een overhemd of bloes in de kast liggen die hij niet meer draagt. Misschien is het model een tikje gedateerd, zit er een vlek op het voorpand of zijn de boorden en kraag wat versleten. Geen nood! Bloes geeft je kledingstuk een tweede leven.

Van hippe kussenhoes tot Ipad-sleeve en quilt. In bloes worden stap voor stap en met duidelijke fotos maar liefst zestig inspirerende ideeën uitgewerkt voor het upcyclen van overhemden.

Denise Vegter werkt al jarenlang als marketing- en projectmanager voor diverse publiekstijdschriften en heeft daarnaast haar eigen bedrijf in mijn nopjes, dat onder andere oude stoffen verwerkt tot hippe interieur- en modeaccessoires. Bloes is haar eerste boek.

Biedingen s.v.p. exclusief verzendkosten. De verzendkosten met DHL brievenbuspakketje via een Marktplaats betaalverzoek bedragen € 3,95.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Sprang-Capelle
38x bekeken
0x bewaard
Sinds 13 nov '25
Advertentienummer: m2333706599