Kilimanjaro, John Reader

81sinds 21 jul. '25, 07:57
€ 13,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 5,25
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
OnderwerpVogels

Beschrijving

"Het Afrikaanse landschap is groots en uitgestrekt en de Kilimanjaro is er het edelste en glansrijke middelpunt van. Hoewel mensen vanuit de gehele wereld de berg direct herkennen, zijn niettegenstaande deze bekendheid de grootheid, geheimen en wonderen van de hoogste berg van Afrika nooit volledig beschreven en zijn de boeiende vragen die hij opgeworpen heeft nog nooit afdoende beantwoord.", aldus het eerste deel van de tekst op de binnenzijde van de omslag.

Het boek is geschreven door John Reader en in 1982 uitgegeven door Natuur & Techniek, Maastricht. Het boek heeft een harde kaft en telt 96 pagina's.

Afmetingen: 24,5 x 31 x 1,9 cm.

Het boek is zo goed als nieuw.

Het boek kan in Almere worden opgehaald, maar opsturen is ook mogelijk. In het laatste geval zijn de verzendkosten voor de koper en bedragen € 5,25.
Advertentienummer: m2291130084