Volle Britse kist nr. 2 voetpoeder WW2 Bieden
De goede oorlog
€ 8,50
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd voor € 6,95
660sinds 30 jan. '25, 11:37
Kenmerken
ConditieZo goed als nieuw
OnderwerpOverige onderwerpen
PeriodeTweede Wereldoorlog
Jaar (oorspr.)1985
AuteurStuds Terkel
Beschrijving
Geschreven door Studs Terkel
Uitgegeven in 1985
Vertaald uit het Engels met als oorspronkelijke titel “The Good War”
Een verzameling herinneringen aan de tweede wereldoorlog.
Dit boek bevat de ervaringen van mannen en vrouwen die direct of indirect betrokken waren bij de Tweede Wereldoorlog. Een oorlog die in Amerika na de “smerige” Vietnamese oorlog, wel als de “goede” oorlog wordt genoemd.
Terkel plaatst de titel echter bewust tussen aanhalingstekens, omdat het bijvoeglijk naamwoord “goed” eigenlijk niet te rijmen valt met het zelfstandige naamwoord “oorlog”.
Boek bevat 382 bladzijden.
Nederlandstalig.
Pocket uitgave.
Zo goed als nieuw.
Advertentienummer: m2229290193
Populaire zoektermen
bericht van de tweede wereldoorlog in Oorlog en Militairoorlogsboeken in Oorlog en Militairhandboek militair in Oorlog en Militair40 45 toen en nu in Oorlog en Militairbibliotheek van de tweede wereldoorlog in Oorlog en Militairtoen en nu in Oorlog en Militairboek prikkeldraad oorloggrootboek van de tweede wereldoorlog in Oorlog en MilitairOorlog en Militair in Boekenmaandblad oorlog in Oorlog en Militairondergang presser in Oorlog en Militairde jong koninkrijk der nederlanden in Oorlog en Militairnederland in den oorlog in Oorlog en Militairuniformen in Oorlog en Militairrijksdaalder 1863rofra home eetkamerstoelenspijker werkbroekvolvo hera in Banden en Velgenporceleyne fles in Porseleinweidesleep in Overige Paardenspullen4 seasons in Banden en Velgendashboard mercedes cla in Auto-onderdelenwehkamp in Huis en Inrichtingwoerden in 1:18