Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Onderwerp
Algemeen
Periode
Tweede Wereldoorlog
Jaar (oorspr.)
2007

Beschrijving

paperback, 2007, in prima staat
Met hun dierentuin in Warschau als dekmantel, weten Antonina en haar man meer dan 300 joden uit de handen van de nazi’s te houden. Dit waar gebeurde verhaal, gebaseerd op archieven en de dagboeken van Antonina, leest als een spannend filmscenario.
Diane Ackerman vertelt op onnavolgbare wijze het bewogen verhaal van Antonina Zabinski, vrouw van de directeur van de dierentuin in Warschau, en haar gezin. Maar ook dat van de dieren in de dierentuin, de ‘tijdelijke’ joodse bewoners die zich er schuilhouden en van Warschau in een alles verwoestende oorlog.
Diane Ackerman is auteur van verschillende fictie en non-fictie werken, zoals de bestseller Reis door het rijk der zinnen. Ze woont in de staat New York.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Terneuzen
7x bekeken
0x bewaard
Sinds 30 sep '25
Advertentienummer: m2316939146