Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Onderwerp
Algemeen
Periode
Tweede Wereldoorlog
Jaar (oorspr.)
2014

Beschrijving

Geheim Vogeldagboek 1940 - 1945

Henk Kortekaas en Hans Peeters

Nederlands Hardcover 9789491168598 2014 160 pagina's

Boek verkeert in nieuwstaat

Prijs: € 10,00 (vaste prijs)

Omschrijving
Als jongen van 16 jaar beschreef Henk Kortekaas in 1940 zijn belevenissen in en om Den Haag. Zijn liefde voor de natuur en de sfeer van de oorlogstijd zijn nog altijd inspirerend.
Met zijn vrienden Jan van den Ende, Henk Bennink en Dick Eysbertse ging Henk op stap naar Nieuwkoop en de Haagse natuurgebieden en beleefden ze allerlei (vogel)avonturen.
Henks dochter, Jolanda, vond het de moeite waard om dit dagboek uit te geven. Samen met Hans Peeters (werkzaam bij Vogelbescherming Nederland en auteur van een aantal natuurboeken) en Monique van den Broek (partner van de filmmaker Jan van den Ende) werd Stichting Geheim Vogeldagboek opgericht.

Verzendkosten:
€ 3,95 : naar uw huisadres met DHL (betaalverzoek) of
€ 4,25 : verzending met Track & Trace naar uw huisadres met PostNL
Voor meer boeken, dvd’s, cd’s en andere artikelen kijk ook eens bij mijn andere advertenties
(door regelmatige verhogingen van de tarieven bij DPD en PostNL, kunnen de verzendkosten in de advertentie afwijken. We hanteren altijd de meest recente verzendkosten)
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
St.-Annaparochie
32x bekeken
0x bewaard
Sinds 3 dec '25
Advertentienummer: m2340989252