Kenmerken

Conditie
Gelezen
Onderwerp
Overige onderwerpen
Periode
Tweede Wereldoorlog
Jaar (oorspr.)
1967
Auteur
Phil Hirsch

Beschrijving

Verzenden: 3,75 euro / Of 3,25 euro naar een ophaalpunt van DHL.

Kleine collectie echt ongebruikelijke verhalen uit de tweede wereldoorlog. Een zeldzaam boekje met plannen en ware gebeurtenissen die u doorgaans niet vernoemd en juist door hun afwijkendheid een enorme toevoeging zijn aan de kennis over de tweede wereldoorlog. Daarnaast zijn de gebeurtenissen vaak zo maf dat ze het lezen waard zijn. Spannende verhalen bijeen gebracht door de Amerikaanse journalist Phil Hirsch die vele titels over veldslagen en commando acties in de tweede wereldoorlog op zijn naam heeft.

Boek: Tweedehands in als nieuw staat afgezien van de vergeling der bladzijden. Minimale slijtage aan de kaft. Geen namen, inscripties, vlekken of vouwen in het boek. Uit de collectie van een oorlogsverzamelaar.
Format: Prism pocket 1224. Dus kleine 1/2 formaat soft cover met geplastificeerde kartonnen kaft.
Nederlandstalig, 193 bladzijden.
Uitgegeven: Prima Boeken, Het Spectrum BV, Utrecht/Antwerpen. 1967.

Zoals altijd op te halen in Groningen. Eventueel lokaal te bezorgen of te verzenden. Let op: Verzenden op risico van de ontvanger.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Groningen
26x bekeken
0x bewaard
Sinds 12 dec '25
Advertentienummer: m2344455587