Koken met paddestoelen 9789010038548 Denkler

€ 4,30
Verzenden
40sinds 4 sep. '24, 16:35
Deel via
of

Kenmerken

AuteurDenkler
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789010038548
Jaar (oorspr.)1981

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Koken met paddestoelen
Auteur: Denkler
ISBN: 9789010038548
Conditie: Echt gebruikt

"Koken met Paddestoelen" is een inspirerend kookboek geschreven door Denkler, dat zich richt op de veelzijdigheid en de culinaire mogelijkheden van paddestoelen. Dit boek biedt een uitgebreide gids voor zowel de beginnende als de ervaren kok die geïnteresseerd is in het gebruik van paddestoelen in hun gerechten.

Denkler neemt de lezer mee op een ontdekkingsreis door de wereld van paddestoelen, met aandacht voor verschillende soorten, hun smaken, texturen en de beste manieren om ze te bereiden. Het boek bevat niet alleen recepten, maar ook nuttige informatie over het plukken, bewaren en bereiden van paddestoelen.

De recepten variëren van eenvoudige snacks tot uitgebreide maaltijden, en zijn ontworpen om de unieke smaken van paddestoelen te benadrukken. Denkler deelt zijn favoriete combinaties en technieken, waardoor het voor iedereen toegankelijk is om met paddestoelen te experimenteren in de keuken. Van romige risotto met paddenstoelen tot hartige stoofschotels en zelfs vegetarische burgers, de recepten zijn creatief en uitnodigend.

Daarnaast biedt het boek ook tips voor het combineren van paddestoelen met andere ingrediënten, zodat je de smaken optimaal kunt laten uitkomen. Denkler moedigt de lezer aan om zelf op ontdekkingstocht te gaan in de natuur, en biedt informatie over eetbare paddestoelen die je zelf kunt verzamelen.

"Koken met Paddestoelen" is niet alleen een kookboek, maar ook een bron van inspiratie voor iedereen die houdt van koken met seizoensgebonden en lokale ingrediënten. Het boek is prachtig geïllustreerd met foto's die de schoonheid van paddestoelen en de gerechten tot leven brengen. Het is een must-have voor elke liefhebber van de keuken die zijn repertoire wil uitbreiden met de heerlijke en veelzijdige wereld van paddestoelen.

Deze omschrijving is met behulp van AI gegenereerd.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1505251567