Het dagelijks leven in het oude Egypte / Sporen uit het

€ 14,20
Verzenden
10sinds 4 sep. '24, 16:42
Deel via
of

Kenmerken

AuteurN. Harris
ConditieGelezen
Productnummer (ISBN)9789074777377
Jaar (oorspr.)1994

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: Het dagelijks leven in het oude Egypte / Sporen uit het verleden
Auteur: N. Harris
ISBN: 9789074777377
Conditie: Beetje gebruikt

"Het dagelijks leven in het oude Egypte / Sporen uit het verleden" geschreven door N. Harris biedt een fascinerende blik op de dagelijkse realiteit van de oude Egyptenaren. Dit boek neemt de lezer mee op een reis door de tijd, waarbij het leven van gewone mensen in het oude Egypte wordt belicht, van de vroege dynastieën tot de Romeinse overheersing.

Harris beschrijft de verschillende aspecten van het dagelijks leven, zoals voedsel, kleding, huisvesting, en sociale structuren. De lezer leert over de rol van de farao, de priesters, en de ambachtslieden, maar ook over de vrouwen en kinderen die een cruciale rol speelden in de samenleving. Het boek is rijk geïllustreerd met afbeeldingen van artefacten, hiërogliefen en kunstwerken die de tekst aanvullen en de geschiedenis tot leven brengen.

Een belangrijk thema in het boek is de verbinding tussen het dagelijks leven en de religieuze overtuigingen van de oude Egyptenaren. Harris legt uit hoe de goden en de mythologie verweven waren in het dagelijks leven, van de rituelen die werden uitgevoerd tot de manier waarop de mensen hun leven organiseerden.

Daarnaast behandelt het boek ook de economische aspecten van het leven in het oude Egypte, zoals landbouw, handel en ambachten. De lezer krijgt inzicht in hoe de oude Egyptenaren hun middelen beheerden en hoe de Nijl een cruciale rol speelde in hun bestaan.

"Het dagelijks leven in het oude Egypte / Sporen uit het verleden" is niet alleen een informatief boek, maar ook een uitnodiging om de rijke cultuur en geschiedenis van het oude Egypte te verkennen. Het is een waardevolle bron voor zowel geschiedenisliefhebbers als voor iedereen die geïnteresseerd is in de menselijke ervaring door de eeuwen heen.

Deze omschrijving is met behulp van AI gegenereerd.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1505269195