1434 9789026321757 G. Menzies

€ 7,50
Verzenden
41sinds 4 sep. '24, 17:08
Deel via
of

Kenmerken

AuteurG. Menzies
ConditieZo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)9789026321757
Jaar (oorspr.)2008

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Titel: 1434
Auteur: G. Menzies
ISBN: 9789026321757
Conditie: Als nieuw

Tijdens het bewind van de Ming-keizers in de vijftiende eeuw voerde de Chinese admiraal Zheng He het bevel over een gigantische vloot. China was op dat moment de machtigste zeevarende natie ter wereld en maakte een periode van grote wetenschappelijke en culturele bloei door. Onder leiding van Zheng He voer deze vloot uit naar alle hoeken van de wereld om de Chinese kennis en beschaving naar de barbaren over te brengen.

In 1434 arriveerde een vloot van vele honderden schepen in Toscane. In Florence ontmoetten de Chinezen paus Eugenius IV aan wie ze hun rijke kennis en diepe inzichten op talloze gebieden presenteerden van wiskunde tot astronomie, van werktuigbouw tot wapentechniek. In zijn boek laat Menzies met overtuigend bewijsmateriaal zien dat dit geschenk van doorslaggevende invloed is geweest op de ontwikkeling van de Renaissance, inclusief de mechanische ontwerpen van Leonardo Da Vinci, de Copernicaanse Revolutie en de ontdekkingen van Galileo.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie
Advertentienummer: a1505334723