Boek: Dominicus stedengids - Krakau - (als nieuw)

€ 15,99
Verzenden
00sinds 19 mar. '25, 07:57
Deel via
of

Kenmerken

ConditieZo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)2019

Beschrijving

Dit boek is nieuw en ongelezen. Het is een licht beschadigd winkelexemplaar in zeer goede staat



  • Schrijver: Eric Strijbos
  • ISBN: 9789025764890
  • Jaar: 2019


Krakau komt als bestemming steeds meer in de belangstelling. De tweede grootste stad van Polen is een van de belangrijkste cultuursteden van Midden-Europa. Krakau staat bekend om zijn historische centrum waarvan de oudste gebouwen uit de 13de eeuw dateren. Maar ook het uitgaansleven is zeer levendig, doordat het een studentenstad is. Daarnaast is Krakau een vaak bezochte bestemming vanwege het nabijgelegen Auschwitz.
Eric Strijbos is reisjournalist, fotograaf en vertaler. Voor Dominicus maakte hij met Bonnie Posner vele reizen. Ook schreven zij de Dominicus-reisgidsen Dresden, Leipzig en omgeving en Malta en Gozo.



deboekentas.nl

Nieuwe, licht beschadigde boeken met een krasje of deukje met korting tot 80%



Gratis verzending vanaf 35 euro // 4.99 verzendkosten per bestelling.

Wij verkopen licht beschadigde winkel retouren. Dit zijn nieuwe boeken met een krasje of deukje met hoge korting! Check onze actuele voorraad op de website. We krijgen wekelijks nieuwe voorraad binnen.

  • Kinderboeken
  • Kookboeken
  • Body/Mind boeken
  • Watersportboeken
  • Jeugboeken
  • Hobbyboeken
  • en nog véél meer


Check onze website deboekentas.nl of bekijk onze andere advertenties op Markplaats
Advertentienummer: a1511872790