Beschrijving
Titel: Feliz en de vergeten kinderen van Andaluz
Schrijver: Ben Bouter
Bindingswijze: Paperback
EAN: 9789461539045
Conditie: Goed
Let op: Hieronder staat een algemene beschrijving van hoe wij onze conditietypes classificeren. Als u een nauwkeuriger beeld wilt of specifieke vragen heeft, stuur ons dan een bericht en we kijken het graag voor u na.
Conditie-omschrijvingen:
- Als Nieuw: Nauwelijks gebruikssporen, bijna als nieuw.
- Goed: Kan lichte gebruikssporen vertonen, zoals wat verkleuring of een naam op de schutbladen, maar doorgaans geen onderstrepingen of aantekeningen in de tekst.
- Redelijk: Boek in redelijke staat. Kan gebruikssporen vertonen, zoals verkleuring, leesvouwen in de rug, onderstrepingen, aantekeningen, lichte vervuiling aan de randen, ezelsoren of een kromme rug.
- Nieuw: Boek is nieuw.
Beschrijving:
“Ik besloot blind te zijn. Ik wil mezelf niet meer zien, niet door de ogen van anderen.” Zo begint een meeslepende roman over een beroemde acteur die door een blind meisje wordt meegezogen in een psychologisch experiment. Hij ontmoet een jonge vrouw, een van de 300.000 baby's die in de Franco-tijd werden gestolen en verkocht. Moeders die na uren persen hun baby's ter wereld brachten, hoorden dat hun kindje doodgeboren was. Met die leugen moeten talloze Spaanse vrouwen leven. Nog steeds. In vrijwel elke stad, elk dorp kom je ze op straat tegen. Een meeslepende roman die op historische feiten is gebaseerd en ons allemaal een spiegel voorhoudt. Over deze roman: “De briljante, onderhoudende schrijfstijl van Bouter doet je vergeten dat je een boek aan het lezen bent. Een boek dat je niet kan wegleggen. Prachtige vertelling.” - Recensente Hanneke Tinor-Centi. Ben Bouter schreef eerder drie romans. De Nederlandse bibliotheek over zijn derde roman: “Bouter is een meester in het ontwikkelen van het verhaal.” Leestafel: “Het verhaal is prachtig en ontroerend. Zijn boeken verdienen een groter leespubliek.”