Het feest der zinnen

€ 6,97
Ophalen of Verzenden
00sinds 21 mar. '25, 06:43
Deel via
of

Beschrijving

Titel: Het feest der zinnen

Schrijver: P. Golding

Bindingswijze: Paperback

EAN: 9789023419310

Conditie: Redelijk

Let op: Hieronder staat een algemene beschrijving van hoe wij onze conditietypes classificeren. Als u een nauwkeuriger beeld wilt of specifieke vragen heeft, stuur ons dan een bericht en we kijken het graag voor u na.

Conditie-omschrijvingen:
- Als Nieuw: Nauwelijks gebruikssporen, bijna als nieuw.
- Goed: Kan lichte gebruikssporen vertonen, zoals wat verkleuring of een naam op de schutbladen, maar doorgaans geen onderstrepingen of aantekeningen in de tekst.
- Redelijk: Boek in redelijke staat. Kan gebruikssporen vertonen, zoals verkleuring, leesvouwen in de rug, onderstrepingen, aantekeningen, lichte vervuiling aan de randen, ezelsoren of een kromme rug.
- Nieuw: Boek is nieuw.

Beschrijving:
George en zijn broer Kelly zijn beiden homoseksueel, en in de wilde jaren tachtig gaan ze zich in Londen te buiten aan seksuele uitspattingen. Vooral George, de verteller van het verhaal, houdt er een uitbundige hedonistische manier van leven op na, vol pervers seksueel genot, een feest der zinnen. Tot Kelly en Georges beste vriend Matt aids oplopen en het is in één keer gedaan met het plezier. Volstrekte wanhoop wordt nu de drijfveer van Georges handelen of niet-handelen, want hij verzinkt in apathie. De dood wordt het middelpunt van zijn leven, vooral de dood van Matt, de lachende, stralende, dartelende, dansende jongen. De beschrijving van de reis naar Venetië met een inmiddels blinde Matt is even gruwelijk als indrukwekkend, zijn begrafenis ademstokkend.

Advertentienummer: a1511939698