In gesprek met de lezer (dossier nr 5)

00sinds 21 mar. '25, 07:45
€ 6,97
Ophalen of Verzenden
Deel via
of

Beschrijving

Titel: In gesprek met de lezer (dossier nr 5)

Schrijver: Balvers

Bindingswijze: Paperback

EAN: 9789014052359

Conditie: Goed

Let op: Hieronder staat een algemene beschrijving van hoe wij onze conditietypes classificeren. Als u een nauwkeuriger beeld wilt of specifieke vragen heeft, stuur ons dan een bericht en we kijken het graag voor u na.

Conditie-omschrijvingen:
- Als Nieuw: Nauwelijks gebruikssporen, bijna als nieuw.
- Goed: Kan lichte gebruikssporen vertonen, zoals wat verkleuring of een naam op de schutbladen, maar doorgaans geen onderstrepingen of aantekeningen in de tekst.
- Redelijk: Boek in redelijke staat. Kan gebruikssporen vertonen, zoals verkleuring, leesvouwen in de rug, onderstrepingen, aantekeningen, lichte vervuiling aan de randen, ezelsoren of een kromme rug.
- Nieuw: Boek is nieuw.

Beschrijving:
Hoe schrijf ik een goede, lezersvriendelijke tekst? Met deze vraag worstelt vrijwel iedere (beginnende) tekstschrijver. Het schrijven kost velen hoofdbrekens en het resultaat valt vaak tegen. Onbekendheid met het schrijfproces is veelal een van de oorzaken van dit falen. Meer inzicht in het schrijfproces kan in dat geval uitkomst beiden. Dit Communicatie Dossier volgt die benadering. Het is bestemd voor 'schrijvers': zij die dagelijks doelgroep gerichte en goed leesbare teksten moeten schrijven. Denk aan professionals in de in- en externe communicatie, public relations en voorlichting, maar ook docenten en studenten aan communicatieopleidingen.

Advertentienummer: a1511942379