Kenmerken
Beschrijving
Onafhankelijke boekverkopers sinds 1970. Ophalen in onze boekhandel in Nijmegen of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m vr voor 13.00 uur. Vanaf € 30,00 aan boeken gratis verzending!
Boekgegevens:
Titel: Made In India
Auteur: Meera Sodha
Uitgever: Park Uitgevers
Bindwijze: Hardback
ISBN: 9789059565852
Pagina's: 320
Taal: Nederlands
Conditie: Nieuw
Flaptekst
Echt Indiaas eten is vers, eenvoudig en boordevol smaak. In dit boek dient Meera Sodha de gerechten op waarmee ze zelf opgroeide. Anders dan het eten dat we kennen van ons plaatselijke Indiase restaurant, zijn haar gerechten fris en verrassend gemakkelijk en snel te maken. Meera verzamelde voor haar boek meer dan 130 verrukkelijke recepten afkomstig uit drie generaties. Van Hot chapati's en de volmaakte Lamscurry met kaneel, tot kleurrijke bijgerechten als Raita met granaatappel en munt en zalige desserts als Mango-limoengelei met passievruchten. Een essentieel boek voor iedereen die van Indiaas eten houdt en niet te veel gedoe in de keuken wil. Meerha Sodha woont, schrijft en kookt in Londen. Begeesterd door haar moeders recepten en die van haar voorouders besloot Meera deze te verzamelen en te noteren. 'Ik raakte echt in paniek bij het idee, dat als ik ze niet zou opschrijven, deze recepten voor altijd zouden verdwijnen,' zegt ze. Made in India is haar eerste kookboek. 'Maak ook de k
Direct afhalen?
Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze boekhandel in Nijmegen-centrum. Dan kun je ook lekker snuffelen in ons ruime aanbod literatuur, filosofie, geschiedenis en kunst. Of liever thuisbezorgd?
Voorradige boeken besteld van maandag t/m zaterdag voor 13.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website.
Bekijk al onze boeken ook direct op Roelants.nl.