Kenmerken

Auteur
Kwast
Conditie
Gelezen
Productnummer (ISBN)
9789071514067

Beschrijving

BoekenBalie maakt van tweedehands jouw eerste keuze. Met een Trustscore van 4,8 (excellent) en 30 dagen retour garantie maken we dat iedere dag waar.

Bestel direct op onze website!

Titel: Gepasseerd station
Auteur: Kwast
ISBN: 9789071514067
Conditie: Beetje gebruikt

De schrijver van dit boek werd op 15 februari 1926 in Utrecht geboren. Na zijn eerste vorming in de Christelijk-Nationale School II in Zuilen werd hij leerling van het Christelijk Gymnasium in Utrecht. Van 1943 tot hét einde van de bezetting was hij junior-medewerker van het illegale Trouw en verantwoordelijk voor het verspreidingsgebied in Zuilen. In september 1945 werd hij als student ingeschreven bij de Vrije Universiteit te Amsterdam. Na zijn academische en kerkelijke examens diende hij de gereformeerd kerken van Westerlee (Gr.), Hoogeveen, Andijk, Leeuwarden-West en
Kollum. Van 1952 tot 1986 was hij reservelegerpredikant. Voorts verrichtte hij kerkelijk journalistieke arbeid in dienst van de Friese Kerkbode en het Cenrtaal Weekblad.

Waarom je bij BoekenBalie moet zijn voor al je tweedehands boeken:

  • Bestel je voor 15:00 uur? Dan vliegt het dezelfde dag nog jouw kant op!
  • Meer dan 400.000 tweedehands boeken om uit te kiezen
  • We checken alle boeken eigenhandig
  • Vanaf 40 euro of bij 4 boeken is de verzending op onze rekening
  • 30 dagen retourgarantie


...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Rotterdam
7x bekeken
1x bewaard
Sinds 9 jan '26
Advertentienummer: a1521663457