Kenmerken

Conditie
Zo goed als nieuw
Jaar (oorspr.)
2025

Beschrijving

Dit boek is nieuw en ongelezen. Het is een licht beschadigd winkelexemplaar in zeer goede staat



  • Schrijver: Henk Schiffmacher
  • ISBN: 9789400412125
  • Jaar: 2025


Pier Piet is op het eerste gezicht een heel gewone jongen die heel gewone dingen meemaakt. Maar Pier Piet ziet die heel gewone dingen net even anders. En zo is er altijd wat te beleven. 

Met zijn oom Rinus verzint hij nieuwe dagen – want wat is nou dins? Of woens? Of zater? Buurvriend Sam noemt hij SamSam, zodat ze allebei een dubbele naam hebben. Daarna stoepkrijten Pier Piet en Sam Sam alles dubbel. Van opa krijg Pier Piet een toverstok waarmee hij de pijpenstelen wegtovert. En dokter Poepjes komt te hulp als Pier Piet droomt dat hij de langste tenen van de hele wereld heeft. 

Met Pier Piet heeft Eva Posthuma de Boer een onvergetelijk karakter toegevoegd aan de kinderliteratuur, schitterend verbeeld door tattookoning Henk Schiffmacher.



deboekentas.nl

Nieuwe, licht beschadigde boeken met een krasje of deukje met korting tot 80%



Gratis verzending vanaf 60 euro // 6.95 verzendkosten per bestelling. LET OP: AFHALEN NIET MOGELIJK.

Wij verkopen licht beschadigde winkel retouren. Dit zijn nieuwe boeken met een krasje of deukje met hoge korting! Check onze actuele voorraad op de website. We krijgen wekelijks nieuwe voorraad binnen.

  • Kinderboeken
  • Kookboeken
  • Body/Mind boeken
  • Watersportboeken
  • Jeugboeken
  • Hobbyboeken
  • en nog véél meer


Check onze website deboekentas.nl of bekijk onze andere advertenties op Markplaats
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Hillegom
15x bekeken
0x bewaard
Sinds 16 mar '26
Advertentienummer: a1523745655