Kenmerken

Auteur
Simon Sebag Montefiore & Hans E. van Riemsdijk
Conditie
Zo goed als nieuw
Productnummer (ISBN)
9789046802397

Beschrijving

Met gratis Zomerleesgeschenk 'Petit Cafe du Bonheur' van Ilja Gort bij aankoop van € 17,50 aan boeken. Gratis verzending vanaf € 30,00 aan boeken! Onafhankelijke boekverkopers sinds 1970. Ophalen in onze boekhandel in Nijmegen of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m vr voor 14.00 uur.


Boekgegevens:
Titel: Stalins Jeugdjaren
Auteur: Simon Sebag Montefiore & Hans E. van Riemsdijk
Uitgever: Nieuw Amsterdam
Bindwijze: Hardback
ISBN: 9789046802397
Pagina's: 496 pagina's
Taal: Nederlands
Conditie: Zo goed als nieuw

Flaptekst

VAN REBEL TOT RODE TSAAR
'Later zullen er voor niemand zaken verborgen blijven', voorspelde Stalin. Het is Simon Sebag Montefiore inderdaad gelukt om met Stalins jeugdjaren de meeste geheimen te ontsluieren., Tien jaar onderzoek, in 23 steden en in negen landen, ligt ten grondslag aan dit magistrale boek. Mede op basis van nieuw, opzienbarend archidfmateriaal schreef Montefiore een meeslepende biografie van de in 1878 geboren schoenmakerszoon, de idealistische seminarist, bendeleider, dichter, echtgenoot en charmeur, die in de jaren dertig aan de macht kwam en een van de grootste dictators van de twintigste eeuw werd. Stalins jeugdjaren is het portret van een zoekende jongen met een jeugd zonder veel vooruitzichten, die in de rezolutionaire idealen zijn romantische, messianistische missie vond.
Simon Sebag Montefiore is een schrijver van uitzonderlijke klasse. In 2004 verscheen zijn Stalin. Het hof van de rode tsaar over het leven van Stalin vanaf de jaren dertig tot aan zijn overlijden in 1953. Met Stalins jeugdjaren heeft Montefiore een groots overzicht voltooid van de bewogen geschiedenis van Rusland in de eerste helft van de vorige eeuw.
'Een indrukwekkend, objectief portret van een van de grootste monsters van de 20e eeuw.' Sunday Telegraph
'Dit boek is een triomf van research en schrifkunst.' Evening Standard
'Stalins jeugdjaren is voortreffelijk geschreven. Niemand heeft meer material over Stalins vroege jaren verzameld dan Montefiore. Een belangrijk boek.' Robert Service, hoogleraar Russische geschiedenis en auteur van Stalin. A Biography
'Monstefiore heeft heel veel nieuwe bronnen bij elkaar gebracht, kritisch en selestief benaderd.Alles in zeer leesbare, korte hoofdstukken.' Robert Conquest, auteur van The great Terror. A Reassessment en Stalin. Braker of Nations


Direct afhalen?

Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze boekhandel in Nijmegen-centrum. Dan kun je ook lekker snuffelen in ons ruime aanbod literatuur, filosofie, geschiedenis en kunst. Of liever thuisbezorgd?

Voorradige boeken besteld van maandag t/m vrijdag voor 14.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website.

Bekijk al onze boeken ook direct op Roelants.nl.



...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
3x bekeken
0x bewaard
Sinds 20 mar '26
Advertentienummer: a1523858395