Kenmerken

Auteur
K Jong; Klaas Boomsma
Conditie
Nieuw
Productnummer (ISBN)
9789090390888
Jaar (oorspr.)
2024

Beschrijving

Met gratis Zomerleesgeschenk 'Petit Cafe du Bonheur' van Ilja Gort bij aankoop van € 17,50 aan boeken. Gratis verzending vanaf € 30,00 aan boeken! Onafhankelijke boekverkopers sinds 1970. Ophalen in onze boekhandel in Nijmegen of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m vr voor 14.00 uur.


Boekgegevens:
Titel: 12 Ongewone Beproevingen Voor Hardlopers
Auteur: K Jong; Klaas Boomsma
Uitgever: Vrije Uitgevers, De
Bindwijze: Hardcover
ISBN: 9789090390888
Pagina's: 176
Taal: Nederlands
Conditie: Nieuw

Flaptekst

Op je achtste was het heel gewoon om een avontuur te beleven. Na school dook je de bosjes in en anderhalf uur later kwam je de bosjes uit en had je een hut gebouwd. Ondertussen was je Robin Hood én piraat geweest. Wanneer heb jij voor het laatst een avontuur beleefd?Hardlopers hebben mazzel. Avonturen beleven is voor hen eenvoudig. In dit boek beschrijven Klaas Boomsma en Koen de Jong 12 ongewone beproevingen voor hardlopers. Sommige beproevingen zijn zwaar (Goggins, Zatopek), andere beproevingen zijn een beetje gek (Run-dip-run, nachtloop) en er zitten ongewone, leuke beproevingen bij (Runbrandt). De gemene deler van alle beproevingen: na afloop heb je een avontuur beleefd.Veel lees- en loopplezier.Klaas Boomsma (1974) is schrijver van onder andere Ren voor je leven en hij is looptrainer in Amsterdam. Als hij geen training geeft aan zijn loopgroep KBoom Running Team, loopt hij vermoedelijk zelf een rondje in de Bretten of schrijft hij een blog voor Prorun.nlKoen de Jong (1979) is ook schrijver en lid van KBoom Running Team. Hij schreef onder andere Verademing, Koud Kunstje en De Hardlooprevolutie. Koen schreef eens dat hij liever mediteert dan gaat hardlopen. Dat is hem vergeven, ieder zijn gebrek.Klaas en Koen kennen elkaar via Strava en bleken in dezelfde straat te wonen.


Direct afhalen?

Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze boekhandel in Nijmegen-centrum. Dan kun je ook lekker snuffelen in ons ruime aanbod literatuur, filosofie, geschiedenis en kunst. Of liever thuisbezorgd?

Voorradige boeken besteld van maandag t/m vrijdag voor 14.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website.

Bekijk al onze boeken ook direct op Roelants.nl.



...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
0x bekeken
0x bewaard
Sinds 3 jun '26
Advertentienummer: a1526869162