Kenmerken

Auteur
Peter Nys
Conditie
Nieuw
Productnummer (ISBN)
9789044850482
Jaar (oorspr.)
2023

Beschrijving

Gratis verzending vanaf € 30,00 aan boeken! Onafhankelijke boekverkopers sinds 1970. Ophalen in onze boekhandel in Nijmegen of dezelfde dag verstuurd bij bestellingen van ma t/m vr voor 14.00 uur.


Kijk op Roelants.nl voor de actuele voorraad en levertijd!


Boekgegevens:
Titel: Nikola Tesla
Auteur: Peter Nys
Uitgever: Clavis Uitgeverij
Bindwijze: Hardcover
ISBN: 9789044850482
Pagina's: 32
Taal: Nederlands
Conditie: Nieuw

Flaptekst

Vandaag de dag gebruiken we overal elektriciteit: via de lampen boven je hoofd, de tablet voor je neus, de koelkast in het stopcontact of de nieuwste elektrische auto. Om dat allemaal goed te doen werken, was Nikola Tesla van groot belang. Met zijn indrukwekkende uitvindingen troefde hij niet alleen Thomas Edison af, maar maakte hij ook de weg vrij voor een wereld vol vooruitgang.De serie ‘Knappe koppen’ laat jonge kinderen kennismaken met de grootste wetenschappers aller tijden. Deze keer: Nikola Tesla, een belangrijke schakel op het gebied van elektriciteit. Voor onderzoekers vanaf 9 jaar.


Direct afhalen?

Meteen lezen? Boeken op voorraad kun je direct afhalen in onze boekhandel in Nijmegen-centrum. Dan kun je ook lekker snuffelen in ons ruime aanbod literatuur, filosofie, geschiedenis en kunst. Of liever thuisbezorgd?

Voorradige boeken besteld van maandag t/m vrijdag voor 14.00 uur versturen we nog dezelfde dag. Verdere informatie over verzenden beschikbaar op de website.

Bekijk al onze boeken ook direct op Roelants.nl.



...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Nijmegen
5x bekeken
0x bewaard
Sinds 23 jun. '26
Advertentienummer: a1527724376