Hemelse beschermers€ 12,00
Pappie's kleine meid slaapt op straat
€ 3,00
Ophalen of Verzenden
470sinds 12 mar. '25, 09:31
Kenmerken
ConditieGelezen
Jaar (oorspr.)2010
AuteurStephanie-Joy Eerhart
Beschrijving
Taal: Nederlands; Vlaams
Aantal pagina's: 239
Het ontroerende en schokkende levensverhaal van de Haarlemse Stephanie-Joy Eerhart.
Op haar veertiende wordt Stephany-Joy uit huis geplaatst. Ze gaat van woongroep naar opvanghuis, van instelling naar welzijnscentrum. Stephanie wordt dakloos en zwerft over straat. In haar zoektocht naar aandacht, geborgenheid en liefde verdooft ze zich met drugs. Het kost het meisje met de rode haren en de wijde skate-broek een vijf jaar durende zwerftocht voordat zij de kracht vindt om zich aan haar dakloze bestaan te ontworstelen. Ze kickt grotendeels op eigen kracht af en leert leven met borderline, anorexia en de gevolgen van een zwaar auto-ongeluk.
In een rauwe, maar beklemmende stijl beschrijft de nu 24-jarige Stephanie-Joy haar leven tussen de daklozen en in de nacht- en dagopvang van het Leger des Heils. Ook schrijft ze over de complexe verhouding met haar ouders, die lange tijd niet wisten dat hun dochter op straat sliep.
Advertentienummer: m2244821340
Populaire zoektermen
Overige Boeken in Boekenboeken gezocht in Overige Boekentweedehands boeken in Overige Boekenbeatrix in Overige Boekenenkhuizer almanak in Overige Boekenturkse boekenDieren en Toebehoren in Overige Boekenhet boek met alle antwoorden in Overige Boekenmeeste mensen deugen in Overige Boekenrussische boeken tweedehandsgeboortejaar in Overige Boekenarendsoog in Overige Boekenhelweek in Overige Boekenhistori in Overige Boekenpietenpak maat smake up kast5 ton krikden haag in BMWfotobehangslagroomklopper in Antiek en Kunstnederland gebruikte postzegelshardhout biels in Tuin en Terrasstuurmodule golf in Auto-onderdelentekentafel a3